KONST / Litografier / Färglitografi 12119047
nr 1211 9047
Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numrerad 65/250. Motivet: 25x19 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:51:12
150 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
22 okt